کارخانه تولید فر قنادی ۱۶ دیس

کارخانه تولید فر قنادی ۱۶ دیس، محصولات خود را طبق استانداردها می سازد و به صورت تضمینی نیز عرضه می کند. در این مطلبی که می ‌خوانید، می خواهیم به صورت همه جانبه، شما را با این نوع از لوازم کاربردی آشنا کرده و سپس به نحوه خرید و فروش آن نیز بپردازیم. توجه داشته باشید که برای تهیه دستگاه، باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

کارخانه تولید فر قنادی 16 دیس

مصرف انرژی فر قنادی ۱۶ دیس

مصرف انرژی فر قنادی 16 دیس فرهایی که ۱۶ دیس دارند، از جمله دستگاه های پخت نان و شیرینی متوسط به شمار می روند؛ زیرا که نوع ۲۴ تا ۳۲ دیس هم ساخته می شوند. در هر حال، نیازهای یک شیرینی پزی ای که فروش نسبتاً بالایی دارد، مناسب است. درباره مصرف انرژی فر قنادی ۱۶ دیس باید بگوییم که این موضوع بسته به نوع سوخت شان دارد.

گفتنی است، سوخت این تجهیزات، گاز، برق و همینطور گازوئیل می باشد که بر اساس موقعیت و فضای کارگاه، به کار گرفته می شوند. اغلب کسانی که در حوزه پخت شیرینی و نان فعالیت می کنند، از گاز شهری و یا گاهی برق کار می گیرند که هزینه های کمتری دارد و نیاز به ایجاد دود نیز ندارند.

برخی از مدل های این فرها، میزان مصرف گازشان در ساعت ۵ متر مکعب بوده و برقی که در همین مدت زمان نیاز دارند، ۳٫۵ کیلو وات است و مصرف گازوئیل آنان ۴٫۵ لیتر است.

در کل، فرهایی از این دست، مشخصات خاصی دارند که در زیر به این موضوع اشاره می کنیم:

  • از جنس استیل گالوانیزه شده تولید می شوند.
  • به صورت حرارت مستقیم و غیر مستقیم به پخت نان می پردازند.
  • به صورت نیمه و تمام اتوماتیک ساخته می شوند.
  • درجه حرارت شان به راحتی قابل تنظیم است.
  • به صورت ایستا یا گردان به پخت نان و سایر محصولات می پردازند.

فروشگاه عرضه انواع فر قنادی

فروشگاه عرضه انواع فر قنادی با مراجعه به فروشگاه عرضه انواع فر قنادی، می توانید در مدل های بسیار متنوعی این محصولات را به دست آورید. قابل ذکر است که چنین تجهیزاتی کاربردهای بسیار زیادی دارند و به وسیله آنان انواع شیرینی و کیک ها خوشمزه را تهیه می کنند و در کنار این، به پخت نان های روغنی، حجیم، نیمه حجیم و فانتزی می پردازند.

این نوع از وسایل را از جنبه های گوناگونی می توان دسته بندی کرد که از آن جمله می شود به نوع گرمایش، سیستم گرمایش، ساختار گرمایش، شمار اتاقک ها، شما دیس ها، شکل ظاهری شان که به ساکن، حامل، چرخشی و کشویی ساخته می شوند، تقسیم کرد.

مجموعه ما به عنوان یکی از فروشندگان اصلی فرهای با کیفیت و در مدل های گوناگون، کالای خود را به شکل تضمین شده، ارائه می کند.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران