دستگاه صنعتی
خانه - دستگاه قنادی صنعتی - بازار فروش دستگاه قنادی۳۲ دیس

بازار فروش دستگاه قنادی۳۲ دیس

بازار فروش دستگاه قنادی ۳۲ دیس را با ما تجربه کنید . شرکت ایران تولید کننده انواع دستگاه های قنادی و نان پزی ، محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب برای رضایت مشتریان به بازار عرضه می کند . گاهی اوقات برای بعضی از خریداران دستگاه های صنعتی پخت یک سری سوالاتی در باره مشخصات فنی دستگاه و چگونگی خرید و شرکت که باید از آن خرید کنند پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد:

خرید دستگاه قنادی

دستگاه قنادی ۳۲ دیس در یک ساعت قابلیت پخت چه مقدار شیرینی را دارد ؟ فاصله سینی های دستگاه قنادی با سینی بعدی خود چقدر است ؟ در کل دستگاه های ۳۲ را به چند دسته تقسیم بندی می کننده ؟ دستگاهی مد نظر خود دارم و نمی دانم که آیا این دستگاه برای کار گاه من مناسب است یا خیر چگونه از این بابت اطمینان پیدا کنم ؟

حال می رویم سوراق جواب دادن به این سوالات:

مقدار پخت محصول در ساعت

دستگاه های قنادی ۳۲ دیس قابلیت پخت محصولات را در هر ساعت به ۱۰۰ کیلو گرم رسانده است تا در تولید انبوه کار را برای کار کنان آسان ساخته شده باشد و مقدار بیشتری را بتوان در کمترین ساعت پخت ، با دستگاه های قنادی ۳۲ دیس بتور استاندارد می توان تا ۸ ساعت بصورت پشت سر هم پخت کرد و با استراخت کوتاه ۲ یا ۳ ساعته می توان از دوباره تو لید را شروع و تا ۸ ساعت دیگر تولید کرد .

خرید دستگاه قنادی

فاصله طبقات دستگاه قنادی

 

دستگاه قنادی  ۳۲ دیس داری ۳۲ سینی می باشند که فاصله هر سینی با سینی دیگر حدود ۱۰ الا ۱۱ سانت می باشد ، تا شیرینی و نان های حجیم را بتوان به آسانی با آن پخت کرد و حرارت را بصورت یک نواخت و یکسان به تمام نقاط سینی ها رساند .

تقسیم بندی دستگاه قنادی ۳۲ دیس

بتور کلی می توان دستگاه های قنادی ۳۲ را به سه دسته تقسیم بندی کرد نوع اول دستگاه های قنادی معمولی و بدون اتاق بخار می باشند و نوع دوم دستگاه های با اتاق بخار و نوع آخر دستگاه هایی است که با طراحی جدید اتاق بخار نیازی ندارند و در خودشان بعد از پخت بصورت اتومات و نیم اتومات بخار را بصورت معمولی یا آبشاری در تمام فر پخش می کنند.

خرید دستگاه قنادی

مشاوره  برای خرید دستگاه

شرکت ایران فر برای مشتریان خود مشاوره رایگان خرید دستگاه ها قرار داده است تا در زمانی که این سوال که دستگاهی مد نظر خود دارم و نمی دانم که آیا این دستگاه برای کار گاه من مناسب است یا خیر پیش آمد بتوانید با یک مشاوره رایگان از خرید خود اتمینان پیدا کنید .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

قیمت دستگاه صنعتی شیرینی پزی ۱۶ دیس در اصفهان

دستگاه  صنعتی شیرینی پزی با توجه به نوع شیرینی ها و همچنین تعداد آنها مورد …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.