دستگاه نانوایی – تولید دستگاه نانوایی ۱۰۰% اورجینال

دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی یا فر تولید نان یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک نانوایی محسوب می شود که اورجینال بودن و با کیفیت بودن آن بسیار مهم است و باید این را توجه داشته باشیم که به هنگام خرید آن دستگاهی با کیفیت و مطلوب را خریداری کنیم.
دستگاه نانوایی یکی از تولیدات شرکت ایران فر می باشد.
شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های پخت نان و قنادی می باشد که با تولید محصولات درجه یک و با کیفیت سعی در بهبود بخشیدن کیفیت محصولات تولیدی غذایی کشور می نماید.
همان طور که می دانید و در قسمت بالا گفت این مهم ترین بخش تولیدی مواد غذایی و نانوایی ها فری که از آن استفاده می کنند می باشد، دستگاه‌های پخت نان دارای مدل های مختلفی می باشند که از جمله مدل های دوار و تونلی دو نوع از پرمصرف ترین دستگاه های پخت نان به شمار می روند.
همانطور که گفتیم دستگاه های نانوایی در مدل های مختلف ای ساخته می شود که همانطور که گفتیم پرمصرف ترین آنها دستگاه های دوار و تونلی می باشند ولی با این حالت باز هم هنگام خرید دستگاه های پخت نان باید از یک مشاوره خوب برخوردار شویم که در ادامه در مورد آن خواهیم گفت.

دستگاه نانوایی

انواع مدل دستگاه نانوایی

همانطور که در قسمت بالا گفتیم خرید دستگاه های پخت نان نیاز به یک مشاوره دارد که کدام مدل از دستگاه های پخت نان برای ما مناسب است، در مورد این موضوع می‌توان گفت که دستگاه‌های دوار را برای کسانی که میخواهند نان سنتی لواش و تافتون و بربری و سنگک را پخت کنند و تازه کار هستند پیشنهاد شده و برای کسانی که قصد تولید نان های سنتی و صنعتی را به صورت انبوه دارند دستگاه تونلی و افرادی که می خواهند نان صنعتی مانند باگت یا فانتزی را پخت کنند باید از دستگاه های گردان و یا طبقه ای دیس خور و سینی دار استفاده کنند.
اما گفتیم که برای پخت نان های سنتی باید از چه دستگاهی استفاده کنیم ولی برای پخت نان‌های صنعتی مانند واقعیت و فانتزی چه دستگاه هایی پیشنهاد می‌شود؟

دستگاه نانوایی
دستگاه های پخت نان صنعتی همانطور که گفتیم به دلیل دارا بودن سیستم بخار در دو نوع طبق های ثابت و ان سینی خور قنادی می‌باشند که هردوی مدل از دستگاه‌ها مجهز به سیستم بخار و یا همان تخمیر می باشند که وظیفه تخمیر نهایی و با کیفیت و ماندگار کردن نان ها را بر عهده دارد.
در دستگاه های پخت نان صنعتی نیز برای کسانی که قصد تولید کارگاهی کوچک را دارند دستگاه هایی با ابعاد ۸ دیس و ۱۰ دیس پیشنهاد می‌شود و برای کسایی که قصد تولید بیشتر را دارند دستگاه ۱۶ دیس پیشنهاد می شود.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران