تولید کننده دستگاه دوار نان پزی

دستگاه های دوار نان پزی

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه دوار نان پزی و قنادی ، محصولات خود را با قیمتی  بسیار مناسب و باور نکردنی به بازار ارائه می کند، شما هم اگر خریدار این دستگاه ها هستید می توانی با از شگفتانه های قیمت شرکت ما استفاده کنید، در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی نان پزی یک شری سوالات درباره محصول مورد نظر خودشان پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهبم داد:

دستگاه های دوار نان پزی

چگونه دستگاه مورد نظر خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم ؟ از کجا می توانم مشاوره ای برای خرید دستگاه مناسب داشته باشم ؟ دستگاه های دوار نان پزی به چند دسته تقسیم بندی می شوند و مزایا آن ها چیست ؟ {چند نوع از دستگاه های دوار که با آن ها آشنا خواهیم شد}

ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه

شرکت ایران فر برای محصولات و دستگاه های خود ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت قرار داده است تا مشتریان بتوانند با خاطری آسوده و اتمینان بتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. و از خرید خود راضی باشند، ما در شرکت ایران فر در تلاشیم تا بتوانیم راضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را نسبت به خرید خود فراهم سازیم .

دستگاه های دوار نان پزی

مشاوره رایگان برای خرید محصول

در بهعضی مواقع برای مشتریان و خریدارن دستگاه های صنعتی نان پزی این سوال پیش می آید که آیا این دستگاه برای کار من مناسب است یا خیر ؟ شرکت ایران فر برای مشتریان خود مشاوره رایگان برای خرید محصول قرار داده است تا آن ها نسبت به محصول مورد نظر خود اتمینان پیدا کنند و به سوالات خود جواب دهند. شما هم اگر خریدار این دستگاه ها هستید و چنین سوالاتی را در ذهن دارید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما به این سوالات جواب دهید .

دستگاه های دوار نان پزی

تقسیم بندی دستگاه های نان پزی

دستگاه های نان پزی را می توان بهدو دسته تقسیم بندی کرد که انواع آن ها عبارت اند از :

  1. دستگاه های پرتابل  پخت نان : دستگاه های معمولی نوع جدیدی از دستگاه های دوار هستند که با یک سری آپشن های جدید کار را برای کار کنان کاگاه های نان پزی آسان ساخته است ، برای مثال حرارت غیر مستقیم بودن این دستگاه ها قابلیت این را دارد که نان ها را با رنگی یک نواخت و با کیفیت بالا پخت کند.
  2. دستگاه های معمولی پخت نان: دستگاه های معمولی پخت نان از نظر ظاهری با دستگاه های پرتابل شباهت داند ولی یک سری از مزایا در این دستگاه ها خذف شده است، البته در سری های ساخت جدید این دستگاه مزیا ها خوبی به این دستگاه اضافه شده است که برای مثال می توان دور زن معکوس و مشعل های بادی را مثال زد.

دستگاه های دوار نان پزی

آشنایی با چند نوع دستگاه دوار

دستگاه های دوار در سایز و نوع های مختلف وجود دارد که چند نوع از آنها را با هم مشاهده خاهیم کرد :

  • دستگاه معمولی ۱٫۵ متری
  • دستگاه پرتابل ۲ متری
  • دستگاه معمولی ۲٫۵ متری
  • دستگاه پرتابل ۳ متری و….

شماهم اگر خواستار و خریدار این دستگاه ها هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید .       

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران