خرید دستگاه قنادی ۱۶ دیس گردان در تهران

دستگاه فر

خرید دستگاه های قنادی ۱۶ دیس در تهران را می توانید با شرکت ما تجربه کنید” فرق دستگاه ثابت با گردان در چیست ؟ ابعاد این دستگاه های چقدر است ؟ دستگاه های مشابه دستگاه ۱۶ دیس قنادی چیست ؟ دستگاه ۱۶ دیس قنادی چند نوع دارد ؟ مزایا ی دستگاه ۱۶ دیس قنادی چیست ؟ با دستگاه ۱۶ دیس قنادی چه نوع شیرینی هایی می شود پخت ؟

خرید دستگاه قنادی

فرق دستگاه قنادی گردان / ثابت

در دستگاه های دوار به دلیل در حرکت بودن شیرینی ها حرارت همه قسمت شیرینی را به طور میزان می پزد و کیفیت شیرینی هارا یک سان می سازد ولی در دستگاه های ثابت شیرینی ها به دلیل ثابت بودن ممکن است کیفیت یکسانی نداشته باشد و در شیرینی های بزرگ و کیک ها ممکن است یک طرف آن ها پخته و طرف دیگر  خام بماندو زمان پخت را طولانی تر می سازد”

خرید دستگاه 16 دیس

ابعاد دستگاه ۱۶ دیس قنادی

  • طول دستگاه  ۱۶  دیس ۱۷۷ سانتی متر
  • عرض دستگاه  ۱۶ دیس قنادی ۱۴۰ سانتی متر
  •  ارتفاع دستگاه  ۱۶ دیس قنادی ۲۴۵ سانتی متر

دستگاه مشابه دستگاه ۱۶ دیس قنادی

  1. دستگاه گردان  ۱۲  دیس قنادی
  2. دستگاه گردان ۳۶ دیس قنادی
  3. دستگاه گردان ۳۲ دیس قنادی
  4. دستگاه گردان ۸ دیس قنادی

دستگا قنادی

انواع دستگاه گردان قنادی

دستگاه های قنادی به دو دسته حرارت مستقیم و حرارت غیر مستقم تقسیم بندی می شوند در دستگاه های حرارت مستقیم کیفیت کمی کم تر از دستگاه هی غیر مستفیم است ” در دستگاه های حرارت مستقیم رنگ و شکل شیرینی  قهوای رنگ و تیره است ولی در دستگاه های حرارت غیر مستقیم رنگ طلایی و روشن است وشیرینی ها جلوه زیبا و قشنگ تری دارند”

دستگاه فر

با دستگاه قنادی گردان چه چیز می توان پخت دستگاه فر

با دستگاه گردان قنادی میتوان انواع شیرینی های ایرانی وخارجی و نان های حجیم و نیم حجیم و انواع کیک ها را با کیفیت بالا پخت نمود”

شما میتوانید برای خرید این دستگاه و یا دیگر دستگاه های پخت نان و قنادی  با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید”

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران