قیمت فر نان پزی دوار لواش

دستگاه دوار لواش

شرکت ایران فر تولید کننده فر های نان پزی و قنادی . برای خرید دستگاه های مورد نظر خود با قیمتی باور نکردنی از شرکت ایران فر امکان پذیر می باشد. شرکت ایران فر محصولات خود را قیمت های بسیار مناسب و ارزان به بازار عرضه می کند، در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های نان پزی یک سری سوالات پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد:

ابعاد دستگاه های های لواش کوچک و بزرگ چقدراست ؟ چگونه دستگاه مورد نظر خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم ؟ برای اتمینان خاطر از این که آیا این دستگاه برای ما مناسب است یا خیر شرکت ایران فر چه را کار هایی قرار داده است ؟ دستگاه های دوار نان لواش به چند دسته تقسیم می شود ؟ انواع دستگاه های مشابه این دستگاه که کارایی یکسان دارند چیست ؟

دستگاه دوار لواش

ابعاد دستگاه دوار لواش

ابعاد دستگاه دوار لواش

ضمانت و خدمات پس از فروش فر

شرکت ایران فر برای محصولات خود زمانت و خدمات بلند مدت قرار داده است تا مشتریان بتوانند محصول مورد نظر خود را اتمینان خاطر خریداری کنند ، در طول مدت ضمانت و خدمات پس از فروش اگر برای دستگاه ها  مشکلی ایجاد شود نمایندگان ما در سراسر کشور در اعصرع وقت برای تعمیر و تعویز دستگاه حاضر می شوند.شرکت ایران فر در طلاش است تا رضایت و خاطر مشتریان را نسبت به خرید خود راحت سازد.

مشاوره برای خرید فر

شرکت ما برای مشتریان خود مشاوره رایگان قرار داده است تا با اطمینان از این که دستگاه مورد نظر برای اشتغال آن ها مناسب است خرید خود را انجام دهند، و در بعضی مواقع دستگاه های را مد نظر دارید که نمی دانید که آیا این دستگاه برای شغل شما مناسب است یا خیر می توانید با تماس با گروه پشتیبانی با ما از مشاوره رایگان بر خوردار شوید.

دستگاه دوار لواش

تقسیم بندی دستگاه دوار لواش

دستگاه های دوار لواش را می توان به دو دسته معمولی و پرتابل تقسیم بندی کرد که کارایی آنها عبارت اند از :

دستگاه های پرتابل : دستگاه های پرتابل را باز می توان به دو دسته حرارت مستقیم و حرارت غیر مستقیم تقسیم بندی کرد که انواع دستگاه های حرارت غیر مستقیم از نظر کیفیت پخت  بهتر از حرارت مستقیم ها هستند دستگاه های پرتابل یک سری آپشن هایی مانند دکمه های لمسی صفحه و مشعل های با فشارباد  و … را دارد .

دستگاه های معمولی : دستگاه های معمولی  کمی از نظر شباهت ظاهری مانند دستگاه های پرتابل هستند اما از نظر پخت کمی تفاوت دارند، که از نظر قیمت نیز تفاوتی نه چندان با دستگاه های پرتابل دارند.

دستگاه دوار لواش

انواع دستگاه مشابه دستگاه دوار لواش

  • دستگاه تونلی  اتوماتیک لواش
  • دستگاه طبقه ای حرارت غیر متقیم فانتزی
  • دستگاه خط تولید نان های صنعتی

شما می توانید جهت خرید این محصول یا دیگر دستگاه های پخت قنادی و نان پزی با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید .

تبلیغات شرکت ایران فر

تماس با مشاوران