قیمت فر قنادی نیمه صنعتی شیرینی پزی

تولید کننده دستگاه پخت نان و قنادی

شرکت ایران فر تولیدکننده و فروشنده دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی دستگاه های قنادی و نان پزی را با قیمتی باور نکردنی به بازار ارائه می کند. خریداران دستگاه های قنادی و نان پزی می توانند برای خرید محصولات مورد نظر خود با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایند. در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد:

چگونه دستگاه مورد نظر خودمان را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم؟ چگونه بفهمیم که این دستگاه برای کار ما مناسب است یا خیر؟ زمان سفارش تا تحویل محصول چقدر طول می کشد ؟ ابعاد دستگاه های نیمه صنعتی چقدر است ؟ دستگاه های قنادی نیمه صنعتی به چند دسته تقسیم بندی می شود؟ در کجا ها می توان از این دستگاه استفاده کرد؟

فر قنادی نیم صنعتی

ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه

شرکت ایران فر برای مشتریان خود این امکان را قرارا داده است تا بتوانند محصولات مورد نظر خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنند و از خرید خود اتمینان خاطر داشته باشند. شرکت ما در تلاش است تا نهایت اتمینان از خرید و رضایت مشتریان خوود را جلب کند، (رضایت شما مشتریان عزیز افتخار شرکت ایران فر می باشد).

فر قنادی نیمه صنعتی

مشاوره رایگان برای انتخاب محصول

شرکت ما برای مشتریان خود مشاوره ای رایگان قرار داده است ،تا بتوانند به این سوال که آیا این دستگاه برای ما مناسب است یا خیر جواب بدهند. در بعضی مواقع مشتریان دستگاهی مورد نظر خود دارند و از این که آیا این دستگاه برای کار ما مناسب است یاخیر شک دارنددر چنین مواقعی  می توانید با تماس با گروه پشتیبانی از مشاوره رایگان برخوردار شده و از این که دستگاه مورد نظر برای شما مناسب است یاخیر مطلع شوید. مدت زمتن تحویل محصول: شرکت ایران فر محصولات سفارشی را در مدت کمتر از ۴روز به تمام نقاط کشور ارسال کرده و محصول را در محل کار شما تحویل خواهد داد.

فر قنادی نیم صنعتی

ابعاد دستگاه نیم صنعتی قنادی

این ابعاد یک فر ۸ دیس گردان قنادی است:

  • طول دستگاه ۱۴۰ سانتی متر
  • عرض دستگاه  ۱۰۰ سانتی متر
  • ارتفاع دستگاه ارتفاع ۱۹۰ سانتی متر با پایه و دینام
  • وزن دستگاه با پایه و دینام وزن تقریبی ۵۰۰ کیلو گرم

   انواع دستگاه قنادی نیم صنعتی

دستگاه های قنادی به دو دسته ثابت و گردان تقسیم بندی می شود که مزایا این دستگاه ها عبارت است از :

دستگاه قنادی ثابت : دستگاه های ثابت برای تولید های کم و استفاده می شود و بزرگترین آن ها دستگاه ۱۶ دیس است که از نظر قمت نیز کمی ارزان تر از دستگاه های گردان هستند.

دستگاه قنادی گردان : این دستگاه ها در اندازه های مختلف وجود دارد که از دستگاه های ۴ دیس شروع شده و تا ۳۶ دیس وجود داردکه هم برای تولید انبوه و هم برای تولید کم مناسب می باشد .

فر قنادی نیم صنعتی

مکان مورد استفاده فر قنادی صنعتی

از دستگاه های قنادی صنعتی می توان در کار گاه های قنادی و پیتزا فروشی و رستوران ها و…  می توان استفاده کرد و غذا های خوش مزه و با کیفیت را پخت ، این دستگاه ها قابلیت پخت شیرینی ها و پیتزا ها و غذا های مختلف دیگر را دارد که جزو دستگاه های خوب برای کاگاه ها می باشد .

شما می توانید برای خرید این دستگاه یا دیگر دستگاه های پخت با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران