قیمت و فروش انواع دستگاه قنادی ۳۲دیس گردان

فر-صنعتی-استیل

قیمت دستگاه های قنادی ۳۲ دیس گردان را می توانید با شرکت ما بفهمید . در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد:

ابعاد دستگاه قنادی ۳۲ دیس چقدر است ؟ چگونه این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری کنیم ؟ دستگاه های مشابه این دستگاه چیست ؟ سوخت های مصرفی دستگاه  ۳۲ دیس قنادی چیست ؟ دستگاه ۳۲ دیس قنادی را چه کشور هایی تولید می کنند ؟ چه جیز هایی می توان با این دستگاه پخت ؟

دستگاه صنعتی قنادی

ابعاد دستگاه قنادی ۳۲ دیس

  • طول دستگاه  ۲٫۲۷ m
  • عرض دستگاه ۱٫۴۵ m
  • ارتفاع دستگاه ۲٫۴۵ m{به همراه موتور آلات}
  • وزن دستگاه ۲۱۰۰ kg

دستگاه مشابه دستگاه قنادی ۳۲ دیس

  1. دستگاه گردان ۱۶ دیس قنادی
  2. دستگاه ثابت ۱۲ دیس قنادی
  3. دستگاه گردان ۱۸ دیس قنادی
  4. دستگاه طبقه ای حرار ت غیر مستقیم

دستگاه صنعتی قنادی

اتواع سوخت مصرفی دستگاه  ۳۲ دیس

دستگاه قنادی ۳۲ دیس با دو سوخت گاز و گازوئیل کار می کند که در زمان هایی که گاز شهری در دست رس شما نبود می توانید ار سوخت گازوئیل استفاده کنید (باهمان کیفت که باگاز می توان پخت با این سوخت هم می توان شیرینی پخت) یک مزیت دیگر سوخت گازئیل این است که در جاهایی که سوخت گاز رسانده نشده است می توان با این سوخت کار کرد.

دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه ۳۲ دیس قنادی را چه کشور تولید می کنند

دستگاه قنادی ۳۲ دیس را کشور های مختلفی تولید می کنند که ایران عزیز ما یکی از بهترین کشور های تولید کننده دستگاه پخت صنعتی است ایران در تولید دستگاه های قنادی ونانوایی جزو کشور های قوی به حاب می آید.

 چه جیز ی می توان با این دستگاه پخت

دستگاه قنادی ۳۲ قابلیت پخت انواع شیرینی و نان های حجیم و نیمه حچیم و…… رادارد که برای تولید انواع شیرینی های ایرانی و خارجی بسیار مناسب است که برای کارگاه های شیرینی پزی جزو دستگاه های مناسب حساب می شود.

شما می توانید برای خرید این دستگاه یا دیگر دستگاه های پخت باگروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران