قیمت دستگاه خمیر گیر ۴۰ کیلویی

خمیر گیر 40 کیلویی نانوایی

شرکت ایران فر دستگاه های قنادی و نان پزی را با قیمتی بسیار مناسب به بازار ارائه می کند. شما هم اگر خواستار این دستگاه ها هستید می توایند یک خرید خوب را با شرکت تیران فر تجربه کنید. در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد:

خمیر گیر 40 کیلویی نانوایی

چگونه دستگاه مورد نظر خودم را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنم ؟ می خواهم کا گاهی راه بیندازم و نمیدان چه دستگاهی برای من مناسب است از کجا می توان یک مشاوره خوب را بصورت رایگان دریافت کنم ؟  شمخسات فنی دستگاه را چگونه بفهمم؟

خرید دستگاه با ضمانت و خدمات پس از فروش

شرکت ایرا فر برای تمامی محصولاتی که تولید می کند ضمانت و خدمات پس از فروش قرار داده است، تا مشتریا بتوانند از صحت و سلامت دستگاه اتمینان پیدا کنند و از خرید خود رضایت کامل را داشته باشند ، ما در شرکت ایران فر در تلاشیم تا راحتی و رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم کنیم .(رضایت شما موجب افتخار شرکت ما است)

خمیر گیر 40 کیلویی نانوایی

 مشاوره برای خرید محصولات

در بغضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی پیش می آید که دستگاهی مد نظر خود دارند و نمی دانند که آیا این دستگاه برای آن ها مناسب است یا خیر و یا تاز کار هستند و می خواهند کاگاهی را بیندازند و نمی دانند که چه دستگاهی برای آنها مناسب است، شرکت ما برای مشتریان خود مشاوره رایگان قرار داده است تا آن ها بتوانند از اینکه دستگاهی که خریدار می کنند برای آن ها مناسب است یا خیر اتمینان پیدا کنند. شما هم اگر می خواهید از مشاوره رایگان برخورذار شوید می توانید با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

خمیر گیر 40 کیلویی نانوایی

مشخصات فنی دستگاه  خمیر گیر

دستگاه خمیر گیر ۴۰ کیلویی با گنجایش آرد ۲۵ کیلوگرم ، ظرفیت خمیر ۴۰ کیلوگرم ، قدرت موتور ۰.۷۵ کیلووات  ، خمیر همزن ۴۰ کیلویی استیل با ظرفیت مخزن ۴۰ کیلوگرم ، ابعاد طول ۹۵ دهنه دیگ ۶۰ ارتفاع ۸۰ سانتیمتر ، عمق دیگ ۳۳ سانتیمتر ، مقدار برق مصرفی ۲۲۰ ولت ، وزن دستگاه ۱۵۰ کیلوگرم می باشد.

شماهم اگر خریدار این دستگاه ها هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.

تبلیغات شرکت ایران فر
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
تماس با مشاوران